zajecia-grupowe
Oferujemy Państwu zajęcia grupowe: pilates, joga, CORE trening, trening obwodowy. Odbywają się one w grupach do 10 osób, w kameralnej i klimatyzowanej sali. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanego instruktora i trenera personalnego, a Osteo-Sport zapewnia cały niezbędny sprzęt.
trening-personalny
Jest to forma treningu, w którym ćwiczenia są indywidualnie dobierane do umiejętności i potrzeb ćwiczącego. Współpracując z trenerem personalnym można znacząco skrócić czas niezbędny do uzyskania określonego celu.
trening-rehabilitacyjny
Jest to specyficzna forma treningu, która zapewnia płynne przejście między rehabilitacją, a treningiem specyficznym. Polega na przywróceniu sprawności ruchowej oraz zmniejszaniu dolegliwości bólowych pacjenta poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia.

Grafik zajęć

Nowe osoby chętne do wzięcia udziału w zajęciach grupowych (poza jogą) proszone są o kontakt z trenerką pod numerem telefonu 513987813. Na zajęcia wskazane jest zabrać wygodny strój sportowy oraz zmienne/sportowe obuwie. W przypadku problemów zdrowotnych / kontuzje prosimy poinformować prowadzącego o stanie swojego zdrowia lub skonsultować wcześniej z lekarzem lub fizjoterapeutą. Po zajęciach istnieje możliwość skorzystania z łazienek oraz wzięcia prysznicu.

Zajęcia indywidualne oraz grupowe prowadzone są przez certyfikowaną trenerkę personalną, instruktorkę pilates i sepcjalistkę treningu medycznego : Verę Artsiukevich.

Kliknij na nazwę dnia tygodnia aby zobaczyć listę zajęć w wybranym dniu.

18:00-19:00 Sprawne Ciało

19:00-20:00 Spine&Mobility (typu Zdrowy Kręgosłup)

18:00-19:00 Spine&Mobility (typu Zdrowy Kręgosłup) 

19:00-20:00 Trening funkcjonalny