zajecia-grupowe

Oferujemy Państwu zajęcia grupowe: trening Spine&Mobility oraz Trening Funkcjonalny. Odbywają się one w grupach do 6-8 osób, w kameralnej i klimatyzowanej sali. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanego instruktora i trenera personalnego, a Osteo-Sport zapewnia cały niezbędny sprzęt.

trening-personalny
Jest to forma treningu, w którym ćwiczenia są indywidualnie dobierane do umiejętności i potrzeb ćwiczącego. Współpracując z trenerem personalnym można znacząco skrócić czas niezbędny do uzyskania określonego celu.
trening-rehabilitacyjny
Jest to specyficzna forma treningu, która zapewnia płynne przejście między rehabilitacją, a treningiem specyficznym. Polega na przywróceniu sprawności ruchowej oraz zmniejszaniu dolegliwości bólowych pacjenta poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia.

Grafik zajęć

Nowe osoby chętne do wzięcia udziału w zajęciach grupowych proszone są o kontakt z rejestracją pod numerem telefonu 785853855.
Prosimy, aby na zajęcia zabrać ze sobą: wygodny strój sportowy oraz zmienne/sportowe obuwie. W przypadku problemów zdrowotnych
lub kontuzji, należy poinformować prowadzącego o stanie swojego zdrowia lub skonsultować się wcześniej z lekarzem lub fizjoterapeutą.
Po zajęciach istnieje możliwość skorzystania z łazienek oraz wzięcia prysznicu. 

Treningi prowadzone są przez dwóch instruktorów:
Verę Artsiukevich – certyfikowaną trenerkę personalną, instruktorkę pilates i specjalistkę treningu medycznego. W celu umówienia się na zajęcia indywidualne do Very, zapraszamy do kontaktu przez rejestrację lub bezpośrednio z trenerką pod nr tel: 513987813.

Wojciecha Zygmunta – mgr Fizjoterapii i certyfikowanego trenera personalnego, specjalizującego się w treningu siłowym, medycznym oraz przygotowaniu motorycznym. Do Wojtka zapraszamy zarówno na wizyty fizjoterapeutyczne jak i na treningi personalne oraz na zajęcia grupowe. Zapisy obowiązują wyłącznie przez rejestrację.

Kliknij na nazwę dnia tygodnia aby zobaczyć listę zajęć w wybranym dniu.

18:00-19:00 Spine&Mobility (typu Zdrowy Kręgosłup)
Wojciech Zygmunt

18:00-19:00 Spine&Mobility (typu Zdrowy Kręgosłup) 
Wojciech Zygmunt

19:00-20:00 Trening funkcjonalny 
Wojciech Zygmunt